182

Sağlıkta Kalite Standartları Değerlendirmeleri

Sağlıkta Kalite Standartları değerlendirmeleri kapsamında 11.12.2014 tarihinde Sağlık Bakanlığı yetkilileri Ekip Başkanı Demet Hayali YILDIRIM ve ekip üyeleri Deniz MORDENİZ, Neşat YILDIRIM, Mahmut KUTSAL tarafından hastanemizde dönemsel kalite değerlendirmesi yapılmıştır.

Hem Hayvan Dostlarımızı Sevindiriyoruz;Hem İsrafı Önlüyoruz

Hastanemizde artan personel yiyecekleri Yedikule Hayvan Barınağı’ndaki hayvan dostlarıyla paylaşmaya başladı. Projeyle birlikte hem yiyecek israfı önlenecek hem de bakıma muhtaç hayvanların besin ihtiyaçları karşılanacak.
Beyoğlu Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği bünyesindeki 11 sağlık tesisinde, hasta ve çalışan memnuniyetini arttırmaya yönelik çalışmalarını sürdürmekle birlikte doğa ve hayvan dostu sosyal sorumluluk projelerine yönelik çalışmalar da yapıyor. Bu kapsamda; 3000 köpek ve 150 kediye ev sahipliği yapan “Yedikule Hayvan Barınağı’yla personel yiyecekleri paylaşılmaya başlandı.Read more...

03 Aralık Engelliler Günü

 Dünya nüfusunun yaklaşık yüzde 15’i, yani 1 milyardan fazla kişi çeşitli engellilik durumuna sahiptir. Engellilik oldukça çeşitlilik göstermekte, nüfusun yaşlanması ve kronik hastalıklardaki artış nedeni ile engelli sayısı da artmaktadır.Halkımızın sağlık düzeyini yükseltmek için bedensel, zihinsel, sosyal ya da ekonomik koşulları nedeniyle özel ihtiyacı olan insanların korunması ve kendi ihtiyaçlarına uygun sağlık hizmetlerine kolay erişilebilirliğin artırılmasına yönelik faaliyetlerimiz yer almaktadır.

Read more...

ön sayfa

 

Ziyaretçi İstatistikleri

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugun43
mod_vvisit_counterDun1371
mod_vvisit_counterBu hafta2242
mod_vvisit_counterGecen hafta7414
mod_vvisit_counterBu ay23931
mod_vvisit_counterGecen ay30802
mod_vvisit_counterButun gunler1537064

Suan sitede olan: 3
Sizin IP: 54.80.69.152
,
Bugun: 23 December 2014

Free business joomla templates

      

Get Adobe Flash player