182

İyi Bayramlar

Filistin/Gazze İçin 3 günlük yas

   İsrail’in Gazze’de yaptığı katliama tepkiler artıyor. Çocukların öne çıktığı katliam manzaraları insan onuru ve vicdanını yaralıyor. Her zaman Filistin halkının yanında yer alan Türkiye’de  protesto gösterileri ve yardım teşebbüsleri devam ediyor. İlan edilen üç günlük yas nedeni ile hastanemizde de bayraklar yarıya indirildi.

Hastanelerde İş Sağlığı ve Güvenliği Sempozyumu Büyük İlgi Gördü

sempozyum01

sempozyum02   Hastanemiz tarafından düzenlenen "Hastanelerde İş Sağlığı ve Güvenliği Sempozyumu" 27.05.2014 tarihinde Eyüp Belediyesi Nikah Salonu ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Beyoğlu Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterimiz Uz.Dr. Güven Bektemür'ün yanısıra İdari Hizmetler Başkanımız Dr. Aşkın Ayvaz ve Eyüp Devlet Hastanesi Yöneticisi Op.Dr.Hasan Karaman'ın da katıldığı sempozyum büyük ilgi gördü.
   Sempozyum Beyoğlu Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterimiz Uz.Dr. Güven Bektemür ve Eyüp Devlet Hastanesi Hastane Yöneticisi Op. Dr. Hasan KARAMAN'ın açılış konuşmaları ile başladı. 1.Oturum Başkanı Yard. Doç. Dr. Esin TÜMER/ Yeni Yüzyıl Üniversitesi , İş Güvenliği Uzmanı (A) /Genel Müdür Alparslan YILMAZ , İş Güvenliği Uzmanı (A) / İG Müdürü Çisil Özgür , 2.Oturum Başkanı Dr. Aşkın AYVAZ/ Beyoğlu Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği İdari Hizmetler Başkanı , Yard.Doç.Dr. Nezih VAROL/ Biruni Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi , Prof.Dr. Nadi BAKIRCI/Acıbadem Üniversitesi , Prof.Dr. Nurhan İNCE/ İstanbul Üniversitesi , 3.Oturum Başkanı Lütfi ALPSOY /ÇSGB İş Teftiş Kurulu , Dr. M.Akif AKALIN/ İstanbul Üniversitesi Medikososyal Merkezi , Dr. Emine Elvan ÇİFTLİK / İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Eyüp Devlet Hastanesi Kalite Yönetim Direktörü Çağlar YILMAZ BAŞULAŞ'ın konuşmaları ile devam etti.
 

Devamını oku...

Ziyaretçi İstatistikleri

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugun770
mod_vvisit_counterDun1059
mod_vvisit_counterBu hafta3702
mod_vvisit_counterGecen hafta6368
mod_vvisit_counterBu ay18298
mod_vvisit_counterGecen ay25698
mod_vvisit_counterButun gunler1420711

Suan sitede olan: 8
Sizin IP: 54.81.43.151
,
Bugun: 27 Ağustos 2014
Free business joomla templates

90gun

      

Get Adobe Flash player